Про магазин
Ми раді вітати Вас у нашому інтернет магазині дитячого одягу!
Дитячий одяг – це те, без чого неможливо виростити жодну дитину.
Ми пропонуємо вам якісний український та турецький дитячий одяг, який Ви зможете купити оптом за найвигіднішими умовами та цінами. Наша продукція відповідає всім нормам та вимогам щодо виготовлення дитячого одягу. Оптовим продажем дитячого одягу ми займаємося вже багато років, тому знаємо всі нюанси та особливості цієї справи та зможемо запропонувати високий сервіс нашим клієнтам. Ми завжди з Вами на зв'язку та будь-яке питання Ви завжди можете уточнити, зателефонувавши за будь-яким номером у розділі Контакти.
Наш оптовий інтернет магазин дитячого трикотажу – це найкраща пропозиція щодо оптових закупівель дитячого одягу в Україні!
Пропонований Вам товар, розрахований на найменших та найважливіших споживачів – наших дітей. У нас Ви знайдете все, що потрібно Вашій дитині з народження до шкільних років: пелюшки та бодіки, пінетки, сорочечки, слюнявчики, трусики, майки, гольфи, штани, жилети, спортивні костюми та багато іншого. Інтернет-магазин дозволяє Вам вибрати саме той товар, який відповідає віку Вашої дитини.
Ми пропонуємо Вам купити дитячий одяг оптом, який задовольнить навіть найвибагливішого клієнта. Асортимент нашого інтернет магазину дитячого одягу постійно доповнюється та зростає. Ви можете купити дитячий одяг оптом безпосередньо від виробника за найвигіднішими цінами. Як оформити замовлення та як заощадити на доставці читайте у розділі Оплата та доставка.
Працюючи з нами, Ви заощаджуєте час та гроші, а також вигідно заробляєте на роздрібному продажу.
Види полотна та тканини
Рекомендації щодо догляду за трикотажними полотнами!
-
Всі трикотажні полотна рекомендується прати вивернутими на виворітний бік;
-
Полотна з набивним малюнком та гладкофарбовані максимальна температура прання – 40 градусів;
-
Будь-яке трикотажне полотно стирається в режимі делікатного прання.
Трикотажні полотна
полотна, що виробляються трикотажною промисловістю, за призначенням можуть бути розділені на дві групи: білизняні і для верхнього одягу. Полотна першої групи використовуються для виготовлення фуфайок жіночих чоловічих та дитячих, трусів, майок, нічних сорочок, боді тощо. Полотна другої групи призначені для пошиття жакетів, джемперів, пуловерів, пальт, курток, костюмів, суконь тощо.
Трикотажні полотна класифікуються за видами переплетення та волокнистим складом. При виробленні трикотажних полотен для верхніх виробів застосовуються: пряжа бавовняна, вовняна камвольна з ефектом суворих та різнокольорових волокон. Для вироблення білизняних полотен широко застосовуються пряжа бавовняна та змішана (з натуральних та хімічних волокон), нитки зі штучних та синтетичних волокон, текстуровані нитки.
Асортименти трикотажних полотен розширюється завдяки створенню полотен двостороннього оформлення.
Трикотажні полотна мають ряд цінних властивостей: вони м'які, еластичні і не стискають руху людини, навіть при щільному обляганні тіла. Вони добре драпіруються і мають високі гігієнічні властивості - велику повітропроникність і гігроскопічність, хороші теплозахисні властивості.
Білизняні полотна. Білизна трикотажні полотна виробляються на кулірних (кругло-, плосков'язаних) і основов'язальних машинах.
Переплетенням гладь в'яжуться бавовняні полотна для білизняних виробів - майок, панталон, футболок, тренувальних костюмів та ін. Трикотаж ластичного переплетення застосовується також для дня напульсників, комірів та інших деталей виробів.
Білизняні полотна випускаються вибіленими, гладкофарбованими, з друкованими малюнками.
Полотна для верхніх виробів Верхні трикотажні вироби виробляються з різноманітних кулірних (кругло-, плосков'язаних), а також полотен.
Для виробництва виробів, як правило, використовується полотно з бавовняної пряжі.
Бавовна – це натуральне волокно. Має антистатичні властивості, чудово пропускає повітря, дозволяючи шкірі дихати.
Існують такі поняття як щільність та якість полотна.
Щільність – це кількість полотна на квадратний метр полотна, що вимірюється в грамах на квадратний метр. Щільність полотна визначає його зовнішній вигляд, теплові властивості і розтяжність.
При виборі виробу варто пам'ятати, що щільність – це не єдиний показник якості. Важливу роль грає пряжа, з якої пов'язане полотно. Саме поєднання цих двох показників дозволить вибрати вам справді гарну річ.
Одне і те полотно може бути вироблено в різній якості, яка являє собою ступінь шліфування нитки, з якої пов'язане трикотажне полотно. Якість тканини визначає як її зовнішній вигляд, і ціну. Чим вище якість, тим м'якше полотно, поверхня більш гладка і приємна на дотик, менше ворсинок та вузликів. Ми виділяємо три види якості полотна:
• Пеньє – відмінне,
• Ринг (карде) – гарний,
• Опеніт – середня
Також ми використовуємо змішані та синтетичні полотна
Далі про основні трикотажні полотна та їх властивості.
Кулірна гладь
Склад: 100% бавовна.
Вид обробки: гладка, набивна.
Вироби: ясельні вироби: повзунки, кофточки, сорочечки, чепчики, боді, комбінезони, пінетки тощо; вироби для білизни: труси, майки, фуфайки, піжами тощо; верхні: сукні, шорти тощо.
Щільність: буває різною, але найпоширеніша 130-140 г/м2.
Властивості: статична, добре тримає форму, не сідає, не витягується після прання, невибаглива у догляді, має лицьову та виворітну сторони.
Нанесення: на цю тканину чудово лягають практично всі види нанесення: шовкографія, термодрук, добре виглядає вишивка.
Кулірна гладь
(лицьова сторона) (виворітна сторона)
Різновид кулірної гладі - це стрейч кулір (фулікра).
До складу цього полотна входить: 95% бавовна та 5% лайкри
Вид обробки: гладка, набивна
Вироби: футболки, майки, труси, сорочки вишиванки, водолазки та ін.
Щільність: також буває різної густини від 160 до 260гр/м2, але найпоширеніша щільність 170-200гр/м2.
Властивості: кулірка з лайкрою одна з довговічних і стійких до зносу тканин. Чи не витягується, не сідає. Але й досить дорога як спів. За рахунок наявності лайкри вироби завжди мають форму.
Для цієї тканини відмінно підходять всі основні види нанесення; добре виглядає шовкографія, термодрук, вишивка
Інтерлок
Склад: в основному 100% бавовна
Вид обробки: гладка, набивна
Вироби: в основному використовується для пошиття верхніх виробів: сукні, шорти, штани, а також для ясельного асортименту: комбінезони, повзунки, кофточки, різні комплекти, хрестильні набори і т.п. а також через його економічність.
Щільність: буває різної густини від 160-260гр/м2, але найпоширеніша щільність тканини для футболок 170-200гр/м2.
Властивості: подвійне еластичне трикотажне полотно з бавовни на основі комплексних волокон зі структурою в гумку. Інтерлкові полотна мають високу стійкість до стирання, високу розривну міцність.
Нанесення: підходять усі види шовкографія, термодрук, вишивка.
Інтерлок (обличчя і виворот виглядають однаково)
Футер
Футероване трикотажне полотно буває 100% х/б, а буває 80% х.б.,20% поліестер, Полотно з виворітного боку має начіс, що робить його теплим, дуже м'яким і приємним на дотик. Теплі властивості футера забезпечує начісування з внутрішньої сторони, тому він ідеально підходить для прохолодної погоди. У той же час футер добре пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати. Цей матеріал стійкий до появи катишків та витягувань, довго служить і з часом не змінює форму.
2-х нитковий з начосом у вигляді петельок, а 3-х нитковий - буває двох видів: перший з начісуванням у вигляді байки, але товщі, ніж у двонитці, а другий з товстим начосом.
Склад: в основному 100% бавовна, а буває 80% х.б., 20% поліестер, щільність 2-х нитковий - 170 ... 290 гр. / М2, 3-х нитковий - 320 гр. / М2.
Вид обробки: набивний, гладкофарбований, меланж
Вироби: Двохнитка йде на пошиття дитячих та дорослих піжам та нічних сорочок, а також для повзунків, кофтинок, шапочок для найменших.
Тринитка – спортивні костюми дитячі та дорослі, толстовки, кофточки.
Щільність: буває різної щільності від 160-260гр/м², але найпоширеніша щільність тканини для футболок 170-200гр/м².
В основі її виробництва лежить особливе переплетення ниток у полотні (вплутування в полотно футерних ниток); з боку вивороту футерні нитки за допомогою петельних протяжок прикріплюються до основи полотна, утворюючи в результаті своєрідну виворітну фактурність. Сучасні технології виробництва таких тканин дозволяють створювати неймовірно м'які виворітні поверхні (у вигляді начісу), а лицьова сторона виглядає як кулір.
Нанесення: підходять практично всі види нанесення на футболки: шовкографія, термодрук, вишивка.
СТРЕЙЧ ФУТЕР
СТРЕЙЧ ФУТЕР – це різновид футера до складу якого входить 95% бавовна та 5% лайкри, що робить полотно еластичним і можливість виробляти вироби з мінімальною свободою облягання та має ті ж властивості, як і футер, тільки з виворітного боку немає начісу.
ВЕЛСОФТ (МАХРА РВАНА, ТРАВКА)
Склад: 100% поліестер
Вид обробки: гладкий, набивний
Властивості: легка та міцна трикотажна тканина з довгим ворсом, 250-310 гр./м2.
Цей трикотажний матеріал дуже міцний, він не втрачає згодом своїх властивостей, не розтягується, не линяє, поверхня цього трикотажного полотна, незважаючи на ворсистість, не схильна до утворення катишок. Дуже затишна та тепла. Безпечна. Чи не дратує шкіру. І дуже практичний у зимовий період.
Велсофт використовується для виробництва халатів, піжам, пінеток, пледів, шапок, жилетів, комбінезонів, костюмів дитячих та ясельних. Дуже приємна та м'яка тканина.
МАХРА (РИНГ) ХОЛОДНА (петельна тканина) – бавовняна тканина, поверхня якої з одного боку вкрита ворсом з петель основних ниток.
Це дуже м'який трикотаж, що легко вбирає вологу у великих кількостях. Махра - натуральний матеріал, гіпоалергенний та повітропроникний.
Використовується в основному для виготовлення рушників, простирадл, халатів і т.д.
ВЕЛЮР
Велюр - трикотажне полотно зі 100% бавовни або з додаванням поліестеру, щільність 220...420 гр./м2.
Натуральний матеріал, приємний на дотик. Поверхня складається з багатьох ворсинок. Їхня довжина в залежності від виду велюру може бути різною, в межах від трьох до семи міліметрів. Велюр дуже міцний, зносостійкий і теплий матеріал, одяг з нього стане в нагоді восени та взимку. Речі з велюру не мнуться і не утворюють складок.
Велюр застосовується для пошиття жіночих та чоловічих халатів та спортивних костюмів, дитячого одягу, комплектів для новонароджених, костюмів дитячих.
Велюр є особливою тканиною, виконаною зі 100% бавовни з м'якою ворсовою поверхнею. Ворс використовую для обробки верхньої обробки, головних уборів, рукавичок, а також для обробки поверхні взуття. Саме використання велюру надає одязі дорогого та красивого вигляду. Різновидом велюру є драп: найдорожча велюрова тканина, для виробництва якої відбираються лише найкращі сорти вовни.
Велюр - це натуральна щільна тканина з м'яким, густим бархатистим ворсом (від 3 до 7 мм) на одній поверхні і абсолютно гладкою на іншій. Високі якісні характеристики дозволили велюру успішно конкурувати на ринку тканин, як найпривабливішому матеріалу для пошиття одягу і не тільки, що відповідає сучасним вимогам до тканин.
Велюр буває: бавовняний, вовняний, трикотажний, муаровий, драп-велюр та інших видів. Спосіб виробництва полягає в особливому переплетенні п'яти ниток, чотири з яких утворюють дві основи (верхню та нижню), а п'ята нитка безпосередньо утворює ворс.
КАШКОРСЕ (РУБЧИК)
Цей матеріал використовується при виробництві верхнього одягу. Наприклад, це може бути спортивний одяг, водолазки, гольфи, гетри, шапки, шарфи, а також манжети до рукавів та комірів. Отже, кашкорсе незамінна в тому випадку, якщо потрібна зручна одяг, що облягає фігуру.
По-перше, вона дуже тепла, м'яка та еластична. При ідеальному обляганні фігури, кашкор не розтягується і не втрачає свою форму після прання і в процесі носіння. Причому, в машині вона дуже добре стирається і віджимається, правда вода не повинна бути гарячою за 40 градусів.
У зв'язку з тим, що основу даної тканини становить бавовну, ця тканина дуже легка, м'яка, приємна тілу, добре вбирає вологу і пропускає повітря.
Для зимового часу дуже гарний різновид полотна з начісом на внутрішній стороні – він дозволяє тримати тепло. Таке полотно, особливо підходить для пошиття дитячого одягу: джемперів, водолазок, блузок, шапок. У тому числі і для новонароджених: боді, шапок, повзунків.
За рахунок своєї високої якості кашкорсе не викликає роздратування, що дуже важливо для алергіків та ніжної дитячої шкіри. Багато компетентних організацій підтвердили рівень цього матеріалу у своїх стандартах, тому кашкорсе використовується по всьому світу без обмежень.
Тканина, про яку тут ведеться мова, буває різною за щільністю, внаслідок чого може використовуватися у будь-якому сезоні та за будь-якої погоди.
Основу її утворює бавовна та її зміст досягає 100%. Однак, для надання матерії еластичності та щільності до бавовни додають лайкру (еластин), але не більше 5%.
ФЛІС
Фліс - синтетичне трикотажне полотно, що виробляється з поліестеру. Найголовніше застосування флісу - пошиття теплого одягу. Фліс можна назвати синтетичною "вовною". Фліс був винайдений у 1979 році.
Фліс - дуже м'яка, еластична та тепла тканина. Найчастіше з флісу роблять светри, куртки (як правило спортивні чи туристичні), також фліс використовують для виробництва шапок та пледів.
Основні властивості флісу:
хороші дихаючі властивості, еластичність, фліс - легкий матеріал, продовжує зберігати теплоізолюючі властивості навіть у намоклому стані, при намоканні фліс швидко сохне, ця тканина не вимагає спеціального догляду (можна застосовувати машинне прання), механічна міцність та зносостійкість на середньому рівні, теплоізоляція , не схильний до біологічного руйнування, це полотно не призводить до появи алергічних реакцій.
РИБАНА
Полотно рибани, по-іншому зване гумкою, не поступається ні за якісними характеристиками, ні за популярністю іншим представникам уславленого трикотажного сімейства. Рибана не схильна до усадки, тканина еластична, але в той же час пружна, має ідентичну поверхню з обох боків, не втрачає початкові форми протягом тривалого часу через високу щільність полотна.
Особливі технології виготовлення трикотажного полотна – у дрібну смужку (лицьові та виворітні петлі з чергуванням кісок у різній послідовності) та присутність гумових ниток надають йому особливої стійкості, що дуже важливо в процесі прання виробів з даного трикотажу. Склад (100% бавовна) дозволяє рибани добре вбирати вологу, пропускати повітря, таким чином виключається ймовірність перегрівання тіла.
РИБАНА
Рібана є натуральним, міцним, практичним, приємним на дотик, не примхливим у догляді, гігроскопічним матеріалом - якістю трикотажу, необхідними для пошиття дитячого одягу в широкому асортименті. Чіпчики та шапочки, майки та футболки, водолазки та сукні, шорти та піжами – прикрасять гардероб дитини, до того ж, без побоювань прояву шкірних подразнень на тілі малюка. В одязі для дорослих тканина рибану використовується для обробки манжет і горловин, обробки проймів і комірів, а також для пошиття верхнього одягу.
Рібана не потребує спеціального догляду; речі добре витримують звичайний режим (30%) у пральній машині, а при прогладжуванні можна використовувати будь-які температурні режими нагрівання праски. Слід пам'ятати, що, як і будь-який інший трикотаж, рибану не слід сильно віджимати і викручувати після прання, а краще висушувати звичайним способом, уникаючи при цьому потрапляння прямих сонячних променів.